ON-LINE SETKÁVÁNÍ

ŽIJ ASHTANGA JÓGU ON-LINE

Milí,
 
po delším uvážení a naladění se na současnou situaci, jsem se rozhodla – poněkud s předstihem – přejít zcela do on-linu.
 
Mám pro tebe následující tři nabídky.
 
-> on-line MYSORE
-> on-line seminář METODA i historie aštánga jógy
-> on-line kurzy ASHTANGA jógy (ve dvou termínech – úterky nebo čtvrtky)
 
Můžeš si vzít všechno nebo nic.
 
🌸 MYSORE lekce budou probíhat vždy ve středu odpoledne a sobotu dopoledne, vždy bude potřeba se předem přihlásit, abych ti mohla poslat link do virtuální místnosti, kde budeme právě cvičit. Příspěvek za MYSORE je zcela dobrovolný, takže to můžeš přijít bezplatně omrknout a zkusit. Když ti to nebude dávat smysl, nemusíš nic platit, pokud ti to smysl dávat bude, je příspěvek vítán. Nevíš, co je to MYSORE lekce? Je to lekce, ve které se cvičí výhradně některá ze sérií aštánga jógy, lektor nepředcvičuje, ale dohlíží na tvoji prax, navádí tě, či učí nové pozice. A pozor! Je maximálně vhodná pro i pro úplné začátečníky!
 
🌸 METODA je takovým předskokanem kurzů. Pokud váháš, jestli je pro tebe aštánga to pravé ořechové, tak to zjistíš právě na tomto semináři. Nevíš, co to vlastně je a co si pod tím představit? Co je na ní jiného oproti ostatním jógám? Nebo aštángu cvičíš a rád/a by ses dozvěděl/a víc? Či si osvěžila paměť? Řekneme si, co je a co není aštánga jóga, vyvrátíme, a nebo potvrdíme mýty, které jsi možná o aštánze slyšel/a.
 
🌸 ASHTANGA jóga kurz, můžeš na něj krásně navázat po semináři metody. Začneme s praxí 1. série, kterou projedeme až do půlky. Mimo kurz můžeš navíc navštěvovat i MYSORE lekce, kde máš možnost si vše naučené z kurzu ještě jednou vyzkoušet a připomenout. Naučím tě nepotřebovat mě ke své praxi, nebo jakéhokoliv jiného lektora či studio. Ukážu ti, že pravá praxe jógy není na nejdražší podložce v nejdražších a nejbarevnějších legínách světa. Skutečná praxe se totiž odehrává, když tě nikdo nevidí, to ti dává prostor být upřímná sama/sám k sobě. Naučím tě umět vzít praxi do svých rukou, bez toho, aniž bys mě k tomu pak potřeboval/a
 
Všechny on-line setkání budou probíhat na platformě Jitsi Meet. Co to znamená? Co k tomu potřebuješ? Jak to funguje? Velmi jednoduše. Můžeš se připojit z mobilu, tabletu, notebooku, či počítače. Do mobilu a tabletu si předem nainstaluj stejnojmennou aplikaci. Pak už ti jen těsně před vysíláním pošlu odkaz do místnosti, kde budu a ty se připojíš pouhým kliknutím. Pokud by sis nebyl/a jistá, jestli ti to bude na tvém zařízení fungovat, můžeme udělat zkušební připojení, kde zkontrolujeme, jestli se vidíme a slyšíme! Ale věř mi, není nic jednoduššího.
 
Přihlašovat na MYSORE lekce můžeš organicky buď sem na FCB nebo na INSTA “@planetmerkaba” přímo do zprávy ti pak pošlu přihlašovací link. Na METODU a KURZ se přihlaš buď také přes zprávy a nebo napiš na planetmerkaba@gmail.com.
 
S láskou a pokorou,
Tvá Planet Merkaba 🤍