ON-LINE KURZY

JE LIBO MEDITACE? ÁSANY? TECHNIKY MINDFULLNESS ČI TANEC?

NABÍDNI SI Z BOMBONIÉRY ON-LINE KURZŮ.

VYBRAT SI MŮŽEŠ CELKEM Z ŠESTI KURZŮ!

21 NÁVODŮ K PRAXI | SEŠIT PRO TVÉ POZNÁMKY | DOPLŇUJÍCÍ OTÁZKY

Určitě se k tobě již dostal pojem “mindfulness”. Tenhle kurz si klade za cíl naučit tě žít v přítomném okamžiku, být vědomý a přítomný tady a teď. 

10 VIDEÍ | 60 MINUT

Dostaň se pod povrch ásan k jejich pravé esenci. Hledáš-li absolutně jemné spočinutí na vlnách svého dechu, až do hloubky sama sebe, pak je tento balíček pro tebe. Deset sezení během kterých se seznámíme s touto ultimátní technikou, během které se zavřenýma očima pozorujeme, co se děje uvnitř. Nacházíme světlo ve tmě, do všeho co přijde se uvolni a rozpusť. Kvůli hlubšímu napojení a prožitku obsahují lekce absolutní minimum ásan. Tuto praxi sama pro sebe nazývám meditativní jóga.

 

10 NÁVODŮ K PRAXI | DOPLŇUJÍCÍ OTÁZKY

Malý princ, kdo by ho neznal? Čí srdce by nezasáhl a čí oči by nerozplakal? Máš-li to stejně, pak je tento kurz právě pro tebe.

Kráčej s námi vědomou cestou Malého prince i ty. Čeká tě celkem deset týdnů a deset témat.

V rámci každého týdne se jednotlivě zaměříme na tyto postavy z knihy: 

Král – Domýšlivec – Pijan – Byznysmen – Lampář – Zeměpisec – Letec -Růže – Liška – Malý Princ

Čeká tě deset videí a úkol na každý týden. Kam tato cesta vede? A co tě čeká na konci cesty? Nech se překvapit, jaké poselství pro tebe Malý princ má!

1 TEORETICKÉ VIDEO | 10 HUDEBNÍCH NAHRÁVEK S KOMENTÁŘEM I BEZ

Že neumíš tančit? Skvěle! Pak je tento kurz přímo pro tebe.

Miluju tanec, miluji pohyb těla a duše, a proto ti jej chci předat v tomto balíčku. Roztanči díky němu své tělo a pohlaď svoji duši. Nečekají tě zde žádné choreografie, jen čistá radost z pohybu, který bude vycházet tvého nitra.

Co je obsahem kurzu? V úvodním videu se s intuitivním tancem seznámíme, Co to je a jak tančit intuitivně? Následuje deset čistě zvukových nahrávek vždy k konkrétním tématem, ke kterému budeš mít namluvený úvod a následně tě i praxí jemně provedu.

3 VIDEA | 1 AUDIO ZÁZNAM | 3 TELEFONÁTY | TIŠTĚNÁ SKRIPTA

V tomto kurzu se s tebou podělím o velmi důležitou část mé praxe, kterou je velmi mocná meditace MerKaBa, a to prosím ber bez nadsázky. Osobně jsem byla překvapená její účinností a intenzitou. Právě díky sile, kterou tato praxe obnáší, vřele doporučuji se nějaký čas věnovat praxi meditace a všímavosti (pokud takovou svou praxi zatím nemáš, zkus nejdříve kurz ŽÍT TADY A TEĎ).

Kurz započneme úvodním telefonátem, při kterém se spolu seznámíme a řekneme si pár důležitých věcí. K on-line kurzu ti zašlu i tištěné skripta, jako doplňek k on-line záznamu, tak aby tvá samostatná praxe byla o mnoho snažší. Obsahem záznamů je povídání o posvátné geometrii, o MerKaBě, samotné učení techniky meditace, mnou namluvená meditace. Po shlédnutí všech záznamů a nastudování skript si spolu znovu zavoláme a vyjasníme si případné nesrovnalosti v praxi. Následuje již tvá vlastní praxe, které se budeš věnovat měsíc v kuse, dělat si poznámky a poté se spolu opět telefonicky spojíme. 

3 TEORETICKÁ VIDEA

Denní minimum se skládá z pozdravů slunci A + B a třech závěrečných ásan první série aštánga jógy. Probereme metodu, naučíme se praktikovat denní minimum a na závěr přidáme pránájámu. Umíš už denní minimum? Napiš si o soukromou lekci! Provedu Tě celou první sérii.

VYBER SI SVŮJ ON-LINE KURZ NA MÍRU!

Don't miss attractions like the Promenade, Hacarmel market, Neve Tzedek and many more.