Kurzy


AKTUÁLNĚ VYPSANÉ KURZY

 

od 13. 9. AŠTÁNGA JÓGA

od 15. 9. KALEIDOSKOP JÓGA

od 20. 9. DĚTSKÁ JÓGA 

od 18. 9. INTUITIVNÍ TANEC

od 25. 9. BŘIŠNÍ TANEC


Podrobnější informace 

o kurzech hledej níže.

Jak začít svoji vlastní praxi doma jemně a láskyplně? Naučím tě praxi, ke které nebudeš potřebovat nic kromě svého těla. AŠTÁNGA JÓGA je mému srdci nejbližší a nejdůležitější praxe. Naučím tě, jak porozumět a naslouchat svému tělu i dechu. Jak konečně začít cvičit doma. Převezmi zodpovědnost za svoji praxi na podložce i mimo ní. Tento kurz je pro všechny, kdo chtějí poznat sami sebe a porozumět józe jako takové.

VOLNÁ MÍSTA: 5/15

KALEIDOSKOP JÓGA je pro všechny, kdo potřebují a chtějí zpomalit. Praxe bude velmi jemná a meditační, protkaná technikami pránájámy i relaxace. Půjdeme velmi hluboko do dechu a skrze něj i do ásan, kde zříme jejich skutečnou esenci. Praxe nás povede k pochopení, že ásany mají zejména energetickou podstatu nikoliv fyzickou, jak se nám všem na první pohled jeví. Jejich energie se skládá a vytváří vnitřní kaleidoskop.

VOLNÁ MÍSTA: 10/15

Zpátky se vrací i DĚTSKÁ JÓGA! Lekce jsou vhodné pro holky i kluky. Jóga pro děti má za úkol motivovat a naučit děti spolupracovat, vyřádit se, ale i zklidnit. Vede děti ke cvičení hrou a její druhé jméno je ZÁBAVA. Každá lekce bude mít svou tématiku, naučíme se krátkou básničku a vždy si spolu něco malého vyrobíme. Na výběr bude z krátkých a delších lekcí, od 6. 9. budou celkem 4 zkušební lekce, kde děti mohou zjistit, zdali by je cvičení bavilo.

VOLNÁ MÍSTA: 12/15 a 12/15

Tanec léčí duši. Kdy jsi si naposledy dovolila jen tak tancovat a uvolnit se do víru hudby? Přijď si zatančit a objev v sobě dávno spící. Tančit budeme tématicky a vždy se zavázanýma očima, nikdo tě neuvidí, ani já. Zapomeň na to, co se smí a nesmí, co se dělá a nedělá, nechej hudbu, aby procházela tvým tělem, každou jeho buňkou a roztančila ji. INTUITIVNÍ TANEC bude probíhat ve formě lekcí, na které bude nutná rezervace, kapacita je 8 tančících.

VOLNÁ MÍSTA:  kapacita 8 tančících

POPIS BUDE DOPLNĚN.

VOLNÁ MÍSTA:  kapacita 10 tančících