Kurzy


AKTUÁLNĚ VYPSANÉ KURZY

 

od 15. 1. GOATA

               AŠTÁNGA JÓGA (MYSORE)

od 16. 1. DĚTSKÁ JÓGA 

               JÓGA HARMONY

               GOATA

od 18. 1. JÓGA INTENSIVE

               GOATA pro muže

Podrobnější informace o kurzech hledej níže.

Kapacita kurzů je 9 cvičících. V ceně je patnáct šedesáti nebo devadesáti minutových lekcí (u dětských kurzů se počet lekcí liší). Kurzy budou intimní a přátelské, budou probíhat v novém krásném a útulném prostoru, který tvořím jenom pro vás.

Kurzy budou probíhat v Hrušovanech nad Jevišovkou na náměstí Míru 4.

kurzy

AŠTÁNGA JÓGA

Lekce na vlně vlastního dechu, každý praktikuje pozice dle svých aktuálních možností. Vhodná pro začátečníky, pohybově omezené, ale i pokročilé pratikující.  Individuální přístup zajištěn, ásany jsou upravovány na míru vašemu dechu a tělu. Zde se opravdu nemusíte bát, že něco nezvládnete, nebo nebudete stíhat. Více o aštánga józe najdeš zde.

PONDĚLÍ 18:30 | 2 550

JÓGA HARMONY

Velmi jemná forma jógy vhodná pro všechny, kdo si chtějí odpočinout, uvědomit si svůj dech a být v přítomnosti, setřást stres. Budeme se věnovat nejen dechu a ásanám, ale naučíme se vnímat proudící energii uvnitř těla v každém našem nádechu a výdechu. Objevíme nové relaxační techniky, po kterých se budeme rozmazlovat aroma a muzikoterapií. Součástí relaxace bude manuální i energetické ošetření hlavy a krku.

ÚTERÝ 17:30 |  3 750

GOATA

Rehabilitační cvičení pro tělo, které se bude hýbat bez bolesti. Na kurzu budeme přepisovat pohybové vzorce zpět do přirozeně vrozených geometrií těla, která jsou postupně ničeny sedavým způsobem života na židlích, v autě, či gauči. Vhodná pro všechny, kdo nechtějí brát bolest při pohybu jako nevyhnutelnou součást života, ale také sportovce, kteří si chtějí zlepšit svůj výkon na maximum.

PONDĚLÍ 17:30 | ÚT + ČT 19:15 | 2 550

DĚTSKÁ JÓGA

Jóga pro děti vždy hravě a poutavě. Jógu dětem předávám formou hry,  pozice připodobňujeme ke zvířátkům, či neživým předmětům. Během lekcí je kladen důraz na spolupráci, nikoliv soutěživost. Nikdy děti do ničeho nenutím, nechám na nich, kdy se chtějí zapojit a kdy naopak jen lekci pozorovat. Jóga dětem pomáhá uvědomovat si nejen své fyzické tělo, ale i dech. Čtení pohádek na konci jim pomáhá uvolnit se a relaxovat. Jak lekce přibližně vypadají, se můžete podívat zde.

ÚTERÝ 16:15 | 2 200

JÓGA INTENSIVE

Jógové lekce o poznání dynamičtější a energetičtější. Pozice jdou rychleji za sebou, vždy v nich však zůstáváme a nenecháváme dech, aby se nám ztratil. Můžete se těšit také na odvážnější pozice, budeme si hrát s tělem a zkoumat kde jsou jeho limity, a co dokáže. Součástí relaxace budou opět manuální i energetické ošetření hlavy a krku.

ČTVRTEK 17:30 | 3 750

v rámci kurzu si můžeš nahradit celkem tři zameškané lekce na otevřených lekcích, které budou probíhat každý pátek v Hrušovanech nad Jevišovkou (náměstí Míru 4, nad drogérií Teta). Upozorňuji, že na tyto lekce je nutné se přihlásit v rezervačním systému! Zameškané lekce si prosím zkoušej nahradit v průběhu kurzu, nikoliv po jeho skončení. U dětských lekcí jsou vypsány 3 náhradní po skončení kurzu!