Kdo mě inspiruje?

inspiruj se i ty

MARTINA ČEPOVÁ

 

Martinku jsem poznala v Bratislavě, v domovském studiu našeho učitele Jaro Pávka. Miluji její esenci jemnosti, lehkosti a radosti. Mimo jógu se věnuje i ájurvédě a bylinkám. Je to pravá bylinková víla, sbírá je a vytváří úžasné bylinkové svazky. Osobně se s ní můžete potkat na lekcích ve Znojmě.

SANDRA SELINGER

Sann jsem poznala, když toho času ještě pekla koláče do jednoho brněnského jóga studia. Po čase nechala koláče koláči a začala se věnovat józe. Studovala u Moniky Lepkové aštánga jógu, kterou praktikuje a předává dál v Brně, či Pohořelicích. Věnuje se také biohackingu, síle dechu, studuje ZOGA movement. Je pohybovou lektorkou, která pracuje s tělem a rozumí mu. Společně organizujeme víkendové pobyty.

DANIELA KOMÁRKOVÁ

S Danielkou jsme o sobě dlouho věděly, přestože jsme spolu byly ve virtuálním kontaktu zcela nás k sobě dohromady svedli až naši chlapečči. Danča učí jógu v Moravském Krumlově, Ivančicích a stále si udržuje i lekce v Brně na lekcích ji můžete potkat s její krásnou asistentkou – maminkou, nově propojuje jógu s tancem. Mimo jiné také založila projekt lesního klubu Duběnka v Moravském Krumlově. Nikdy jsem neviděla krásnější a upřímnější úsměv a smích od srdce jako má Danča!

ZDEŇKA ŠÍP STAŇKOVÁ

Jako mámu dvou dětí mě nejvíce inspiruje Zdenčin pohled na výchovu. Osobně jsem se s ní setkala na přednášce, které probíhají napříč celou republikou. Vydala také knihu DĚTI JSOU TAKY LIDI a spolu se svojí dcerou jsou fanynky Jógy s Artánkem.

PATRIK SEMERÁK

O Patrikovi jsem se dozvěděla díky Sann. Od té doby jsem jeho hlavní stalker na instgramu Movement & Therapy. To co dělá, mi dává obrovský smysl a aplikuji to na sobě dennodenně. Patrik sídlí v Praze a můžete si k němu zajet na session, která vám opravdu změní pohled na pohyb!

KATEŘINA VEČERKOVÁ

S Katkou jsme se potkaly v Bratislavě, kde nějakou dobu bydlela se svým přítelem, aby byli blíž našemu učiteli. Nyní působí v Brně, kde masíruje a učí aštánga jógu. Na lekcích ji uvidíte v Brněnském Yoga i-D, určitě si tam zajděte, Kačku a její éterickou energii stojí za to poznat!