Kdo mě inspiruje?

inspiruj se i ty

MARTINA ČEPOVÁ

Martinku jsem poznala v Bratislavě, v domovském studiu našeho učitele Jaro Pávka. Miluji její esenci jemnosti, lehkosti a radosti. Mimo jógu se věnuje i ájurvédě a bylinkám. Bylinkám rozumí, sbírá je a vytváří úžasné bylinkové svazky. Osobně se s ní můžete potkat na lekcích ve Znojmě.

SANDRA SELINGER

Sann jsem poznala, když toho času ještě pekla koláče do jednoho brněnského jóga studia. Po čase nechala koláče koláči a začala se věnovat józe. Studovala u Moniky Lepkové aštánga jógu, kterou praktikuje a předává dál v Brně, či Pohořelicích. Věnuje se také biohackingu, síle dechu, studuje ZOGA movement. Je pohybovou lektorkou, která pracuje s tělem a rozumí mu. Společně organizujeme víkendové pobyty.

DANIELA KOMÁRKOVÁ

S Danielkou jsme o sobě dlouho věděly, přestože jsme spolu byly ve virtuálním kontaktu zcela nás k sobě dohromady svedli až naši chlapečči. Danča učí jógu v Moravském Krumlově, Ivančicích a stále si udržuje i lekce v Brně na lekcích ji můžete potkat s její krásnou asistentkou – maminkou, nově propojuje jógu s tancem. Mimo jiné také založila projekt lesního klubu Duběnka v Moravském Krumlově. Nikdy jsem neviděla krásnější a upřímnější úsměv a smích od srdce jako má Danča

PETRA A RADIM ZAPLETALOVI

Se Zapletalovci jsem se poznala během teacher traningu v Prakriti. Radim je voják z povolání a nyní už i lektor jógy a masér. Peťa nechala po čase práce v korporátu, nyní se naplno věnuje lekcím jógy a masážím. Nově otevřeli také školu jógy, potkat se s nimi můžeš v Prostějově. Jejich společná energie je nezaměnitelná.

ŠÁRKA HASARA

S Šárkou jsme se potkávaly na jógových akcích v Brně, kde fotografovala. Lépe jsme se poznaly během focení se Sann, následně jsem ji oslovila i já a vznikly úžasné fotky, které protkávají celý web Planet Merkaba. Šarka je mimo fotografování i zakladatelkou a duší přírodní kosmetiky Alma a v neposlední řadě maminkou dvou chlapců.

VERONIKA ALLISTER

S Verčou se osobně zatím neznám, nicméně jsem jí poznala díky její knize Hoř pomalu, kterou mi věnoval můj muž. Myšlenky v knize mě oslovily a začala jsem ji sledovat na sítích. Veronika se věnuje ženskému biohackingu (na jehož téma by měla brzy vyjít její druhá kniha), k němu také založila podpůrný projekt Systers.

Translate »