Něco jako normálnost

Přijde mi, že poslední dobou je “normální” téměř sprosté slovo. Jelikož, kdo v dnešní době není Plejáďan, nebo s nimi aspoň nekomunikuje přes chanelly, tak je zkrátka úplně mimo. Stejně tak jako ty z nás, které v sobě ještě neprobudily skrytý potenciál pomocí aktivací vnitřní bohyně, posvátného lůna anebo se neotevřely energii hojnosti.

Neberte to prosím jako hejt! Já věřím, že to všechno opravdu jde, čemu však nevěřím a proti čemu se vyhraňuji, je ten byznys, který se teď kolem toho točí. Já to chápu, člověk se nějak musí uživit, možnáže mám tu hojnost nějak špatně aktivovanou, ale to jsou opravdu astronomické částky – alespoň se to dá vzít na splátky, že jo.

Uvažuji takto, kdybych já uměla mluvit s Plejáďany, anebo aktivovala svou vnitřní bohyni, copak bych pak ještě měla zapotřebí to vytrubovat, kdoví komu na sociálních sítích? Anebo si na tom vydělávat milióny? To je podle mě stejné, jako kdybych dosáhla nirvány, a pak se rozhodla, že o tom udělám lajfko na sockách. A tak všem „pomůžu“ toho také dosáhnout a vysellím to za hrozný prachy – ale jako první bych dala webinář nebo malý kurzík zdarma, to je jasné!

Co tím chci říct? Že ten, kdo dosáhl podobných věcí dle mého názoru (!), nemůže mít absolutně žádnou potřebu podobné věci dělat! Protože, co si budeme… takovej člověk, už je prostě JINDE, tak jako punk. Pokud umím chanellovat s Plejáďany, proč to prostě nevychanelluju i ostatním, ale musím používat Facebook, aby to všichni proboha hlavně věděli, že chanelluju!? Zatraceně hlavně neusněte na vavřínech a navyšujte své vědomí a postujte to na svý zdi!

Ale hlavně, když už tohle chcete dělat, musíte si změnit své jméno! Striktně a bez výjimek, protože to stávající je trapné a zřejmě se bude špatně prodávat. Zavrhněte svou rodinu, všechny své předky, nejlíp se od nich odstěhujte někam hodně daleko, ideálně na Bali a dělejte, že jste někdo jiný. Předstírejte, že si nepotřebujete vyřešit, žádné svoje sračky, dětská a rodinná traumata, protože faken přece komunikujete s Plejáďany a to se přece nemůžete jmenovat Nováková!

Kdo zatím nemáte ponětí, o čem to tady celou dobu píšu, a nikde na vás nevyskočil kurz o aktivaci vnitřní bohyně, tak vy i vy všichni ostatní, mějte prosím na paměti, že je v pohodě být NORMÁLNÍ. Je absolutně v pohodě řešit si svoje nánosy a programy pomalu, ale jistě, protože žádnej rychlo kurz za sto tisíc je za vás nevyřeší.

Nemusíte být na svoji rodinu úplně pyšní, přesto však do ní z nějakého důvodu patříte a buďte jí minimálně vděční za to, že díky nim tu jste, i když nejsou dokonalí a neumí chanellovat.

A ano, po tomto světě skutečně chodí ženy, které mají aktivovaný svůj vnitřní potenciál, posvátnou bohyni, nebo jak tomu chcete říkat, ale určitě o tom neprodávají kurz na Facebooku. Přesto však, když takovou ženu potkáte, hned to z ní ucítíte, protože ona to má vyřešené sama se sebou a dost pravděpodobně se stále jmenuje Nováková.

A tobě ženo nic nechybí, jsi dokonalá tak jak jsi. Tvé tělo má vše na správném místě, přestože ti přijde, že toho má občas víc než dost, nebo naopak málo. Jsi bohyně, přestože sis to ještě nepřiznala a sama to nevidíš. Tvá máma je bohyně, tvá babička je bohyně, a proto je jako takové uctívej. Chtěj o nich vědět co nejvíce, protože chtě, nechtě jsou to právě ony a jejich příběhy, kdo nevědomě píší i tvůj životní příběh a pokud se to naučíš vidět, můžeš začít konečně psát ten svůj. O tom jak na to si spolu budeme povídat a inspirovat se na víkendovém pobytu ŽENY SOBĚ.

“Normal is new moral.”

Green Woman Beauty YouTube Thumbnail (1)

3 názory na “Něco jako normálnost”

Zde mi můžeš zanechat komentář.

%d bloggers like this: